MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8333268
nr 833 3268
Fåtölj
50-tal
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
fredag 28 juni 2013
kl 03:53:15